Informace pro nakupující

Obchodní podmínky
K objednávce vybraného šperku a k zaslání dotazů prosím využijte kontaktní formulář.
Informace o platbě a doručení


Platba v hotovosti: Po dohodě si můžete zboží můžete převzít a zaplatit v atelieru v Praze. K dohodě využijte kontaktní formulář nebo telefonní číslo + 420 603 318 888.
Převodem na účet: bankovnim převodem z účtu na účet
                                   prostřednictvím systému Pay Pal.
Doručení: Vybrané zboží vám bude doručeno prostřednictvím České pošty.
Poštovné: V rámci ČR je poštovné cca 50 Kč, v případě zásilky do zahraničí je k ceně zboží připočítání poštovné 3,7€ nebo 4$.
Balení: Šperk je zabalen do autorské krabičky a opatřen tvrdým rámem proti poškození při přepravě.


Reklamace a vrácení zboží
Reklamace
Na všechny výrobky se vztahuje zákonná záruka 2 roky. Případné reklamace se řeší v souladu s ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Záruka se nevztahuje na výrobky, které byly nevhodným nebo nesprávným způsobem používány, pozměněny nebo čištěny za použití nesprávného postupu nebo nevhodnými čisticími prostředky. Záruka nekryje běžné opotřebení či poškrábání.


Vrácení zboží
Zboží je možné vrátit do 14 dní od data koupě. Vrátit je možné pouze nepoužité zboží uložené v autorském obalu, s příslušným dokladem k zaplacení.


Ochrana osobních údajů
Vámi poskytunuté údaje nebudou v souladu se zákonem číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů poskytovány nikomu, kdo není oprávněn s nimi nakládat, a budou využity pouze k vyřízení a doručení objednávky.

Pokud máte zájem o zasílání novinek, zašlete nám žádost prostřednictvím kontaktního formuláře.

Made by WEBB Creative.